(14 Niedziela Zwykła – 09.07.2023)

1. W czwartek 13 lipca – po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejną procesję fatimską.
  2. Z dniem 1 lipca Ksiądz Biskup mianował księdza Mateusza Markowskiego wikariuszem w naszej parafii. Życzymy ks. Mateuszowi obfitości Bożej łaski na każdy dzień posługiwania w naszej wspólnocie.
  3. W ubiegłą niedzielę gościliśmy w naszej parafii ks. dr. Adama Czerwińskiego – obecnie misjonarza na Kubie. Ksiądz Adam przekazuje wszystkim parafianom wyrazy wdzięczności za ogromną życzliwość wyrażającą się wsparciem modlitewnym jego posługi misyjnej na Kubie oraz za bardzo duże wsparcie materialne. Razem z Księdzem Adamem dziękujemy wszystkim, którzy ze szczerości serca i hojnym gestem wsparli dzieło misyjne na Kubie. Ksiądz Adam zebrał rekordowo wysoką kwotę 12 600 zł. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za Waszą ofiarność. Niech dobry Bóg wszystkim ofiarodawcom wynagrodzi zgodnie z biblijną obietnicą – Każdy niech przeto postąpi tak, jak mu nakazuje jego własne serce, nie żałując i nie czując się przymuszonym, albowiem radosnego dawcę miłuje Bóg (2 Kor 9,7).