(13 Niedziela Zwykła – 02.07.2023)

1. Trwają wakacje dla dzieci i młodzieży oraz sezon urlopów dla pracujących. Wszystkim parafianom i gościom życzymy radosnych i bezpiecznych wakacji. Pamiętajmy o obowiązku codziennej modlitwy i niedzielnej Mszy św.
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17.00.
  3. Informujemy, że z dniem 1 lipca Ksiądz Biskup zwolnił księdza Dawida Urbaniaka z obowiązków duszpasterskich w naszej parafii. Po uzgodnieniu z Księdzem Dawidem poinformujemy o terminie Mszy św., na której podziękujemy Dawidowi za posługę w naszej parafii.
  4. Dziś gościmy w naszej parafii ks. dr. Adama Czerwińskiego – obecnie misjonarza na Kubie. Ksiądz Adam jest nam wszystkim dobrze znany, pamiętamy go z posługi duszpasterskiej w naszej wspólnocie. Ksiądz misjonarz podzieli się z nami swoimi doświadczeniami pastoralnymi z Kuby, a po każdej Mszy św. będzie przeprowadzona zbiórka do puszek z przeznaczeniem na działalność misyjną Księdza Adama. Wesprzyjmy misje na Kubie swoją modlitwą i ofiarnością materialną.
  5. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza.