OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

(15 Niedziela Zwykła – 16.07.2023)

 

  1. Od 4 do 12 sierpnia będzie trwała piesza pielgrzymka z Torunia na Jasną Górę. Naszych parafian zapraszamy do Grupy Białej.
  2. Tradycyjnie 3 sierpnia gościć będziemy pielgrzymów ze Starogardu Gdańskiego. Poproszono nas o przygotowanie noclegów. Wszystkie osoby pragnące przyjąć na nocleg pielgrzymów prosimy o zgłaszanie się do biura parafialnego bądź zakrystii, abyśmy mogli przygotować listę z adresami.
  3. Zapraszamy w środę na godz. 17.30 do udziału w nabożeństwie ku czci św. Józefa, w intencji rodzin naszej parafii. Po Msz św. spotkanie formacyjne dla członków bractwa.
  4. 25 lipca przypada liturgiczne wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Z tej racji w przyszłą niedzielę obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów. Poświęcenie odbędzie się po każdej Mszy na parkingu. Ofiary złożone przy okazji poświęcenia przeznaczone są na środki transportu dla misjonarzy.
  5. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą.
  6. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.