(12 Niedziela Zwykła – 25.06.2023)

1. Wszystkim parafianom i gościom życzymy radosnych i bezpiecznych wakacji. Pamiętajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy św.
  2. Zapraszamy do piątku włącznie na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa każdego dnia po Mszy św. o godz. 18.00.
  3. We wtorek przypada uroczystość NMP Nieustającej Pomocy Głównej Patronki Diecezji Toruńskiej.
  4. W czwartek przypada uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu kolekta na całym świecie zbierana jest na utrzymanie Stolicy Apostolskiej, tzw. Świętopietrze.
  5. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny po porannej Mszy św.
  6. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza w przyszły poniedziałek – 3 lipca – na pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Chełmnie. Szczegóły dotyczące wyjazdu na plakacie na tablicy ogłoszeń.
  7. W przyszłą niedzielę – 2 lipca – będziemy gościć w naszej parafii ks. dr. Adama Czerwińskiego – obecnie misjonarza na Kubie. Ksiądz Adam jest nam wszystkim dobrze znany, pamiętamy go z posługi duszpasterskiej w naszej wspólnocie. Ksiądz misjonarz podzieli się z nami swoimi doświadczeniami pastoralnymi z Kuby, a po każdej Mszy św. będzie przeprowadzona zbiórka do puszek z przeznaczeniem na działalność misyjną Księdza Adama. Wesprzyjmy misje na Kubie swoją modlitwą i ofiarnością materialną.