(Poniedziałek w Oktawie Zmartwychwstania Pańskiego – 18.04.2022)

1. Trwa nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego. W naszym kościele na wspólnej modlitwie spotykamy się każdego dnia do soboty włącznie o godz. 17.30. W najbliższą niedzielę w Święto Miłosierdzia Bożego zapraszamy na Mszę św.             o godzinie 13.00 w intencji dziękczynnej za dar Miłosierdzia Bożego dla świata, naszej Ojczyzny, parafii, każdej rodziny i nas osobiście. Po Mszy św. czuwanie modlitewne, które zakończymy o godzinie 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego.
  2. Święto Miłosierdzia Bożego, przypadające w najbliższą niedzielę – jest patronalnym świętem Caritas. W tym dniu po Mszach św. w całej Polsce zbiórka do puszek na cele dobroczynne.
  3. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na spotkanie w najbliższą sobotę 23 kwietnia o godz. 16.30.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, polecamy zwłaszcza Tygodnik Katolicki Niedziela.