(III Niedziela Adwentu – 12.12.2021)

1. W okresie Adwentu zapraszamy na Msze św. roratnie o godz. 7.00, a od poniedziałku do piątku również o godz. 17.00.
  2. W przyszłą niedzielę o godz. 17.30 nabożeństwo do św. Józefa w intencji rodzin naszej parafii.
  3. W naszych przygotowaniach przedświątecznych pragniemy pamiętać o potrzebujących rodzinach naszej parafii. Stąd przy kaplicy Matki Bożej przez cały okres adwentu będzie stał kosz, do którego można składać upominki dla potrzebujących. Prosimy, aby składana żywność była o dłuższym okresie przydatności, w trwałych opakowaniach.
  4. W biurze parafialnym bądź zakrystii można składać wypominki roczne, a także nabyć opłatek na Wigilię. Składane z tej okazji ofiary przeznaczone są na bieżące funkcjonowanie parafii.
  5. Przez wszystkie niedziele Adwentu w salce miłosierdzia dostępne są wigilijne świece Caritas. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na cele charytatywne.
  6. Zbiórka z przeznaczeniem na pomoc Kościołowi na Wschodzie wyniosła 2226 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.