GŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

( Święto Świętej Rodziny – 26.12.2021)

 

 

  1. W piątek 31 grudnia zapraszamy na Msze św. o godz. 18.00 połączoną z nabożeństwem dziękczynno – błagalnym. W tym dniu ofiarę Mszy św. złożymy w intencji wszystkich zmarłych, którzy w tym roku odeszli do Domu Ojca z naszej wspólnoty parafialnej. Zachęcamy do udziału w tej Mszy św. całe rodziny, zwłaszcza te, które przeżywają okres żałoby.
  2. 1 stycznia, w Nowy Rok, przypada uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. w porządku niedzielnym. Przypominamy o obowiązku uczestniczenia tego dnia we Mszy św.
  3. Ofiary składane do skarbonki przy żłóbku przeznaczone są dla dzieci z krajów misyjnych.
  4. W biurze parafialnym bądź zakrystii można składać wypominki roczne.
  5. W najbliższą sobotę 1 stycznia 2022 r., w Nowy Rok, o godzinie 15.00 będziemy się modlić podczas Mszy św. Kolędowej za rodziny naszej parafii. Zapraszamy parafian mieszkających przy ulicach: Pod Dębową Górą, Mazowiecka, Sobkowiaka, Dudojcia, Iwanowa, Brody, Bukiewicz, Łęgowskiego, Pałubickiego, Paszkowskiego, Wschodnia, Kanałowa, Kociewska, Wielki Rów, Kraińska, Stalowa, Ziemi Michałowskiej, Łokietka, Zaułek Dworcowy, Towarowa, Mazurska, Fabryczna, Kałamarskiego, Rubinkowskiego, Olbrachta, Wojska Polskiego. Zapraszamy i zachęcamy do wspólnej modlitwy za nasze rodziny, za wszystkie rodziny naszej parafii.
  6. W przyszłą niedzielę – 2 stycznia – zbiórka do puszek na Fundusz Obrony Życia. Z tych środków wspierane są kobiety w ciąży, które przeżywają trudności materialne oraz Diecezjalny Ośrodek Adopcyjny przygotowujący rodziców do tego bardzo trudnego zadania. Polecamy ten cel Waszej ofiarności.