(32 Niedziela Zwykła – 07.11.2021)

1. Urząd Penitencjarii Apostolskiej ogłosił, że z powodu pandemii przez cały listopad, a nie tylko w oktawie uroczystości Wszystkich Świętych, można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych. Warunkiem jest stan łaski uświęcającej, pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwa w intencji zmarłych.

2. W czwartek – 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie w 103 rocznicę odzyskania niepodległości i o wszystkich, którzy swoje życie złożyli na ołtarzu wolności naszego narodu. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00.

3. Na stolikach wyłożone są kartki wypominkowe, na których prosimy wypisać zmarłych, których powierzymy naszej wspólnej modlitwie w roku 2022, przed niedzielnymi Mszami św. Kartki prosimy składać w biurze parafialnym lub zakrystii. Są to wypominki roczne.

4. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza.