OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

(XXXIV Niedziela Zwykła – Uroczystość Jezusa Chrystusa

Króla Wszechświata – 26.11.2023)

 

 

  1. Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto naszej parafii. Zapraszamy na Sumę odpustową o godzinie 13.00. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w adoracji Najświętszego Sakramentu przygotowującej nas duchowo do odpustu parafialnego.
  2. Na stolikach wyłożone są kartki wypominkowe, na których prosimy wypisać zmarłych, których powierzymy naszej wspólnej modlitwie w roku 2024, przed niedzielnymi Mszami św. Kartki prosimy składać w biurze parafialnym lub zakrystii. Są to wypominki roczne, a ofiary z wypominek przeznaczone są na remont organów.
  3. Dziś podczas każdej Mszy świętej poświecenie opłatka na stół wigilijny. Składane z tej okazji ofiary przeznaczone są również na remont organów. Informujemy jednocześnie, że nasza parafia nikogo nie upoważniła, aby w jej imieniu roznosić opłatki po domach.
  4. Od środy do 7 grudnia po Mszy św. o godz. 18.00 będzie odprawiana nowenna przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP. W sposób szczególny zapraszamy członków Sodalicji Mariańskiej.
  5. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź św. w piątek od godz. 16.00.
  6. Dziękujemy za ofiary złożone na funkcjonowanie Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu.