(2 Niedziela Adwentu – 10.12.2023)

1. W okresie Adwentu zapraszamy na Msze św. roratnie o godz. 7.00, a od poniedziałku do piątku również o godz. 17.00.
  2. Spotkanie Żywego Różańca w najbliższą sobotę 16 grudnia o godz. 16.30.
  3. W naszych przygotowaniach przedświątecznych pragniemy pamiętać o potrzebujących rodzinach naszej parafii. Stąd przy kaplicy Matki Bożej przez cały okres adwentu stoi kosz, do którego można składać upominki dla potrzebujących. Prosimy, aby składana żywność była o dłuższym okresie przydatności, w trwałych opakowaniach.
  4. W biurze parafialnym bądź zakrystii można składać wypominki roczne, a także nabyć opłatek na Wigilię. Składane z tej okazji ofiary przeznaczone są na remont organów.
  5. Dostępne są wigilijne świece Caritas. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na cele charytatywne.
  6. Dziś zbiórka z przeznaczeniem na pomoc Kościołowi na Wschodzie. Bóg zapłać za złożone ofiary.