OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

(29 Niedziela Zwykła – 22.10.2023)

 

 

  1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Dzieci od poniedziałku do piątku na godz. 17.00, a dorosłych po Mszach św. o godz. 7.00. i 18.00.
  2. Informujemy, że można dokonywać rezerwacji intencji Mszy św. na 2024 r.
  3. Zbliża się miesiąc listopad, czas szczególnie poświęcony pamięci i modlitwie za zmarłych. Na stolikach wyłożyliśmy kartki wypominkowe, na których prosimy wypisać czytelnie imiona i nazwiska zmarłych, których powierzymy naszej wspólnej modlitwie. Kartki prosimy składać w biurze parafialnym lub zakrystii. W wyznaczonym dniu odprawimy za poleconych nam zmarłych wspólną Mszę św. o godz. 18.00, a po Mszy św. odmówimy różaniec wyczytując imiona i nazwiska zmarłych. Modlić się będziemy od 1 do 8 listopada. Zachęcamy, by w tym dniu z całą rodziną uczestniczyć w Mszy św., ofiarując Komunię św. za zmarłych.
  4. Ofiary z tegorocznych wypominek przeznaczone są na pokrycie kosztów remontu organów, który w mijającym tygodniu zakończyliśmy.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek z okazji XXIII Dnia Papieskiego z przeznaczeniem na pomoc w nauce dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin. Dziękujemy młodzieży i członkom Parafialnego Zespołu Caritas za przeprowadzenie zbiórki.
  6. W tym tygodniu zakończyliśmy I etap modernizacji oświetlenia w naszym kościele. Prace objęły nową aranżację oświetlenia w prezbiterium i wymianę przestarzałych źródeł światła na nowe. II etap prac przewidziany jest jeszcze w tym roku i obejmie dalsze elementy naszej świątyni. Polecamy te prace Waszej ofiarności.