(VI Niedziela Wielkanocy – 14.05.2023)

1. W miesiącu maju nabożeństwo ku czci Najświętszej Maryi Panny odprawiamy codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.
  2. Jutro 15 maja o godz.19.00 Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w kościele. Katecheza o Duchu Świętym wraz z modlitwą wstawienniczą. Zapraszamy również chętnych rodziców.
  3. We wtorek 16 maja obchodzimy święto Świętego Andrzeja Boboli – Patrona Polski. Pamiętajmy w swoich modlitwach przez Jego wstawiennictwo o naszej Ojczyźnie.
  4. W piątek zapraszamy na godz. 17.30 do udziału w nabożeństwie ku czci św. Józefa w intencji rodzin naszej parafii. Po Msz św. spotkanie formacyjne dla członków bractwa.
  5. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na spotkanie formacyjne w najbliższą sobotę 20 maja o godz. 16.00.
  6. Za tydzień 21 maja na Mszy św. o godz. 11.30 w sposób szczególny zapraszamy dzieci, które przed rokiem przystąpiły do I Komunii świętej. Okazja do spowiedzi św. dla dzieci oraz ich rodziców w sobotę od godz. 16.00.
  7. Za tydzień na Mszy św. o godz. 13.00 młodzież naszej parafii otrzyma sakrament bierzmowania z rąk ks. biskupa Andrzeja Suskiego. Prosimy o modlitwę w intencji naszej młodzieży. Okazja do spowiedzi św. dla młodzieży oraz ich rodziców w sobotę od godz. 16.00.