(III Niedziela Wielkiego Postu – 20.03.2022.)

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym dziś o godz. 17.00.
  2. Przez cały okres Wielkiego Postu w piątki odprawiamy Drogę Krzyżową. Dzieci zapraszamy na godzinę 17.00, a osoby dorosłe po Mszy św. o godz. 18.00.
  3. W najbliższy piątek 25 marca przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu obchodzimy również 30 rocznicę utworzenia Diecezji Toruńskiej. W swoich modlitwach pamiętajmy o Pasterzach naszej diecezji oraz całej diecezjalnej wspólnocie.
  4. Bóg zapłać za Waszą ofiarność na pomoc polskim misjonarzom oraz za troskę o funkcjonowanie naszej parafii.
  5. W kaplicy Matki Bożej wystawiona jest skarbonka na ofiary z przeznaczeniem na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  6. W przyszłą niedziele kolekta przeznaczona jest na funkcjonowanie Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu.