(II Niedziela Wielkiego Postu – 13.03.2022.)

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym dziś o godz. 17.00.
  2. Przez cały okres Wielkiego Postu w piątki odprawiamy Drogę Krzyżową. Dzieci zapraszamy na godzinę 17.00, a osoby dorosłe po Mszy św. o godz. 18.00.
  3. Dziś niedziela „AD GENTES”. W całym Kościele obchodzimy dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami”. Z tej racji po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc polskim misjonarzom. Posługują oni chorym, karmią głodnych, zaradzają wielu potrzebom sierot, wdów, osób starszych, samotnych i niepełnosprawnych w 97 krajach świata. Wspomóżmy ich swoją ofiarą.
  4. Bractwo św. Józefa Opiekuna Rodzin informuje, że codziennie do piątku 18 marca o godz. 17.30 odprawiana jest nowenna do św. Józefa. Jedynie w dzisiejszą niedzielę 13 marca zostanie odprawiona po Mszy św. o godzinie 18.
  5. W najbliższą sobotę 19 marca obchodzimy Uroczystość Świętego Józefa Oblubieńca NMP. Jest to szczególny dzień modlitw w intencji mężczyzn i ojców oraz ich misji w Kościele, rodzinach i świecie. Jest to też dzień patronalny naszego Bractwa św. Józefa.
  6. W kaplicy Matki Bożej wystawiona jest skarbonka na ofiary z przeznaczeniem na kwiaty do Grobu Pańskiego.