(29 Niedziela Zwykła – 17.10.2021)

1. W ubiegłą niedzielę przeżywaliśmy Dzień Papieski. Dziękujemy za wsparcie Dzieła Nowego Tysiąclecia. Szczególne podziękowania kierujemy wobec osób zaangażowanych w kwestę.
  2. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa różańcowe. Dzieci od poniedziałku do piątku na godz. 17.00, a dorosłych po Mszach św. o godz. 7.00. i 18.00.
  3. Informujemy, że można dokonywać rezerwacji intencji Mszy św. na 2022 r.
  4. Zbliża się miesiąc listopad, czas szczególnie poświęcony pamięci i modlitwie za zmarłych. Na stolikach wyłożyliśmy kartki wypominkowe, na których prosimy wypisać imiona i nazwiska zmarłych, których powierzymy naszej wspólnej modlitwie. Kartki prosimy składać w biurze parafialnym lub zakrystii. W wyznaczonym dniu odprawimy za poleconych nam zmarłych wspólną Mszę św. o godz. 18.00, a po Mszy św. odmówimy różaniec wyczytując imiona i nazwiska zmarłych. Modlić się będziemy od 1 do 8 listopada. Zachęcamy, by w tym dniu z całą rodziną uczestniczyć w Mszy św., ofiarując Komunię św. za zmarłych.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone na kolektę gospodarczą.
  6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana

śp. LECH  ORZECHOWSKI – l. 88, zam. przy ul. Wojska Polskiego.