OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
(XXVII Niedziela Zwykła – 03.10.2021)

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy wzięli udział w Diecezjalnym Dziękczynieniu za beatyfikację Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Tę wyjątkową uroczystość przeżywaliśmy wczoraj w naszym kościele, a jej materialnym owocem dla naszej wspólnoty parafialnej są relikwie Błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego, których wprowadzenia do naszej świątyni dokonał Biskup Toruński. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za dziękczynną modlitwę i obecność.
2. W październiku nabożeństwa różańcowe odprawiamy dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, a dla dorosłych po Mszach o godz. 7.00. i 18.00.
3. Jutro 4 października przypada 35 rocznica sakry Biskupa Seniora Andrzeja Suskiego, a także rocznica urodzin Biskupa Pomocniczego Józefa Szamockiego. Pamiętajmy w swoich modlitwach o naszych Księżach Biskupach.
4. Sodalicja Mariańska zaprasza wiernych do pogłębienia życia chrześcijańskiego z Najświętszą Maryją Panną. Spotkania w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 16.00 w salce parafialnej.
5. Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza 4 października, we wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, do udziału o godzinie 18.00 w Jubileuszowej Mszy św. z okazji 900-lecia powstania Zakonu.
6. Informujemy, że można dokonywać rezerwacji terminów intencji Mszy św. na rok 2022.
7. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XXI Dzień Papieski. Jak słyszeliśmy w Liście Księży Biskupów w tym dniu budujemy żywy pomnik Świętego Jana Pawła II zbierając ofiary do puszek przeznaczone na pomoc w nauce dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.
8. W przyszłą niedzielę również kolekta gospodarcza w naszej parafii.
9. Dziękujemy za ofiary złożone do puszek na dzieła miłosierdzia prowadzone przez Caritas naszej diecezji.