OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

(XXIII Niedziela Zwykła – 05.09.2021)

 

  1. Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego 2021/22 wraz z poświęceniem przyborów szkolnych i tornistrów pierwszoklasistów dziś o godz. 11.30. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami oraz młodzież szkolną i nauczycieli.
  2. Młodzież z naszej parafii, która rozpoczęła naukę w szkołach ponadpodstawowych i otrzymała indeksy zachęcamy do rozpoczęcia bezpośredniego przygotowania do sakramentu bierzmowania. Zachęcamy również osoby dorosłe, które jeszcze tego sakramentu nie przyjęły. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym oraz pod numerem telefonu podanym w indeksie. Bliższe informacje o pierwszym spotkaniu po zgłoszeniu swojej gotowości do podjęcia przygotowań do Sakramentu Bierzmowania.
  3. Zbiórka ministrantów i lektorów w piątek 10 września o godz. 19.00.
  4. W sobotę 11 września 2021 roku odbędzie się Diecezjalny Zjazd Młodzieży w Rywałdzie pod hasłem: „Czas to miłość”. Rozpoczęcie o godz. 11.00. Zainteresowaną młodzież zapraszamy do kontaktu z księdzem Łukaszem.
  5. 18 września odbędzie się Rajd Rowerowy od „Kostki do Kostki” organizowany przez młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Trasa liczy 25 km i startuje od kościoła Ojców Jezuitów do Złej Wsi Wielkiej. Chętne osoby zapraszamy do kontaktu z księdzem Łukaszem.
  6. Za tydzień kolekta inwestycyjno-remontowa.
  7. Zachęcamy do czytania Tygodnika Niedziela.