(Niedziela Trójcy Świętej – 30.05.2021)

1. Nabożeństwo majowe odprawiamy codziennie po Mszy św. o godz. 18.00, a od wtorku nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa również po Mszy św. o godz. 18.00. Od 2 do 10 czerwca w ramach nabożeństwa czerwcowego Nowenna do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym nabożeństwie.
  2. W najbliższy czwartek obchodzić będziemy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Tegoroczne obchody,
    w związku z panującymi obostrzeniami sanitarnymi, będą wyglądały następująco:

– Msze św. będą sprawowane w porządku niedzielnym;

– nie będzie tradycyjnej procesji eucharystycznej ulicami naszej parafii;

– zapraszamy parafian na godzinę 15.00, o której rozpoczniemy nabożeństwo eucharystyczne i będziemy mogli adorować Chrystusa w Najświętszym Sakramencie do godziny 18.00;

– od 15 do 18 będzie też możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

1. W tym tygodniu przeżywamy I piątek i I sobotę miesiąca. Spowiedź w czwartek od godziny 15 do 18, a w piątek od 16 do 18.