OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

(Wniebowstąpienie Pańskie – 12.05.2024)

 

  1. W miesiącu maju nabożeństwo ku czci Najświętszej Maryi Panny odprawiamy codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.
  2. W poniedziałek 13 maja po Mszy św. o godz. 18.00 pierwsze nabożeństwo fatimskie połączone z nabożeństwem majowym.
  3. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zbiórka będzie miała miejsce 15 maja w najbliższą środę do godziny 13.00 (wyznaczona godzina jest godziną zakończenia zbiórki i odbioru zebranego sprzętu przez firmę transportową). Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą swoje misje w najbiedniejszych krajach świata Zambii, Kamerunie, Kenii oraz naszym rodakom, którzy pozostali na Wschodzie. Sprzęty składamy na parkingu przy kościele, przy kontenerze na śmieci.
  4. W czwartek 16 maja obchodzimy święto Świętego Andrzeja Boboli – Patrona Polski. Pamiętajmy w swoich modlitwach przez Jego wstawiennictwo o naszej Ojczyźnie.
  5. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na spotkanie formacyjne w najbliższą sobotę 18 maja o godz. 16.30.
  6. W przyszłą niedzielę zapraszamy na godz. 17.30 do udziału w nabożeństwie ku czci św. Józefa     w intencji rodzin naszej parafii. Po Msz św. spotkanie formacyjne dla członków Bractwa.
  7. Za tydzień 19 maja na Mszy św. o godz. 11.30 w sposób szczególny zapraszamy dzieci, które przed rokiem przystąpiły do I Komunii świętej. Okazja do spowiedzi św. dla dzieci oraz ich rodziców w sobotę od godz. 17.00.