(IV Niedziela Wielkanocy – 28.04.2024)

1. W środę rozpoczynamy miesiąc maj. Nabożeństwo majowe odprawiamy codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.
  2. W piątek będziemy obchodzić uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. w tym dniu odprawiamy według porządku niedzielnego. Zapraszamy szczególnie na Mszę św. o godz. 13.00, podczas której będziemy dziękować Bogu za 30 lat posługi organistowskiej Pani Moniki. Przewidziana jest wyjątkowa oprawa muzyczna tej liturgii.
  3. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca. Wyjątkowo spowiedź w czwartek od godz. 16.00, abyśmy w I piątek miesiąca, w Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski mogli przystąpić do Komunii św. wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze osobiste grzechy i niewierności całego świata.
  4. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi w sobotę po Mszy św. o godz. 7.00.