OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

(31 Niedziela Zwykła – 05.11.2023)

 

 

  1. W sobotę – 11 listopada, obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie w 105 rocznicę odzyskania niepodległości oraz o wszystkich, którzy swoje życie złożyli na ołtarzu wolności naszego narodu. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00.
  2. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.00 będziemy modlili się za pomyślność naszej Ojczyzny. W sposób szczególny modlitewnym wsparciem otoczymy rolników – członków NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność” z okazji 42 rocznicy strajku okupacyjnego rolników w siedzibie Państwowego Przedsiębiorstwa „Cukrownie Toruńskie”. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. Ofiary z tegorocznych wypominek przeznaczone są na remont organów. Dziękujemy również za ofiary składane i wpłacane na konto parafialne z przeznaczeniem na remont organów.
  4. Na stolikach wyłożone są kartki wypominkowe, na których prosimy wypisać zmarłych, których powierzymy naszej wspólnej modlitwie w roku 2024, przed niedzielnymi Mszami św. Kartki prosimy składać w biurze parafialnym lub zakrystii. Są to wypominki roczne. Ofiary z tegorocznych wypominek przeznaczone są na remont organów. Dziękujemy również za ofiary składane i wpłacane na konto parafialne z przeznaczeniem na remont organów.
  5. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza.