(X Niedziela Zwykła – 11.06.2023)

1. Dziękujemy wszystkim parafianom i gościom za udział w procesji eucharystycznej w uroczystość Bożego Ciała, członkom grup apostolskich w parafii za przygotowanie ołtarzy.
  2. Zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa każdego dnia po Mszy św. o godz. 18.00, a do czwartku włącznie, jest ono połączone z procesją eucharystyczną.
  3. We wtorek 13 czerwca po Mszy św. wieczornej i nabożeństwie czerwcowym zapraszamy na kolejną procesję fatimską.
  4. W najbliższy piątek obchodzimy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje post piątkowy. Natomiast w sobotę będziemy obchodzić wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  5. W przyszłą niedzielę 18 czerwca, po Mszy św. o godz. 18.30 w parafii pw. św. Jakuba Apostoła na Rynku Nowomiejskim, odbędzie się spotkanie przedpielgrzymkowe dla osób chętnych, które chciałyby uczestniczyć w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w sierpniu br. Na to spotkanie zapraszamy w sposób szczególny osoby, które chciałby uczestniczyć w pieszej pielgrzymce po raz pierwszy.