(VI Niedziela Zwykła – 12.02.2023.)

1. W najbliższy czwartek 16 lutego o godz. 16.00 będzie sprawowana w toruńskiej katedrze Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Wiesława Śmigla, jako dziękczynienie za nominację ks. prał. Sławomira |Odera na urząd biskupa gliwickiego. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej liturgii.
  2. Święcenia biskupie ks. prałat Oder przyjmie w dniu 11 marca (tj. sobota) w katedrze gliwickiej. Jeżeli ktoś chciałby wziąć udział w tych uroczystościach, to Parafia Wniebowzięcia NMP organizuje wspólny wyjazd autokarem z Torunia do Gliwic. Zapisy w parafii Mariackiej na toruńskiej starówce.
  3. W sobotę 18 lutego Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na spotkanie formacyjne o godzinie 16.00.
  4. W przyszłą niedzielę 19 lutego Bractwo św. Józefa zaprasza na modlitwę w intencjach rodzin naszej wspólnoty parafialnej o godz. 17.30.
  5. Wobec ogromu cierpienia, jakie spowodowało trzęsienie ziemi na terenie Turcji i Syrii, w przyszłą niedzielę przeprowadzimy zbiórkę do puszek na pomoc poszkodowanym w tej tragedii.