(V Niedziela Zwykła – 05.02.2023 r.)

1. 1. W sobotę 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego. Z tej racji zostanie odprawiona Msza św. o godz. 10.00 w intencji wszystkich chorych, cierpiących i osób w podeszłym wieku z naszej parafii, a po Mszy św. nabożeństwo z błogosławieństwem nad chorymi na sposób lourdzki.
  2. W tym tygodniu zakończyliśmy tegoroczne wizyty duszpasterskie w naszej parafii. Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli przed nami drzwi swoich mieszkań. Bóg zapłać także za złożone z tej okazji ofiary.
  3. Dziękujemy młodzieży z KSM-u za rozebranie tegorocznego żłóbka.
  4. Bóg zapłać za ofiary składane do skarbonki przy żłóbku z przeznaczeniem dla dzieci z krajów misyjnych oraz te ofiary złożone w święto Ofiarowania Pańskiego z przeznaczeniem na wsparcie klasztoru Sióstr Karmelitanek Bosych w Łasinie. W przyszłym tygodniu kolekta gospodarcza. Bóg zapłać za Waszą ofiarność.