OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

( Uroczystość Narodzenia Pańskiego – 25.12.2022)

 

  1. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości Bożego Narodzenia w naszej parafii, zwłaszcza młodzieży z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, która przygotowała żłóbek, panią za dekoracje przy ołtarzu, naszemu zespołowi charytatywnemu, ofiarodawcom tegorocznych paczek dla ubogich naszej parafii. Podziękowanie kierujemy do wszystkich, którzy z taką gorliwością uczestniczyli w tegorocznych Roratach, szczególnie dzieci.
  2. Jutro drugi dzień świąteczny, Msze św. według porządku niedzielnego. W tym dniu

kolekta jest przeznaczona na pomoc parafią, które budują swoje świątynie.

  1. Wizyty duszpasterskie w naszej parafii rozpoczniemy we wtorek 27 grudnia. Kolęda to szczególna okazja do bliższego wzajemnego poznania się Parafian i duszpasterzy oraz rozmów na tematy duszpasterskie. Prosimy o przygotowanie na kolędę krzyża, świec, wody święconej /w przypadku jej braku prosimy o poinformowanie kapłana, że wodę trzeba poświęcić/. Plan kolęd zamieszczony jest na stronie internetowej naszej parafii oraz w gablotach. W dzień powszedni kolędę rozpoczynamy o godz. 16.00, w sobotę o 14.00, a w niedzielę o godz. 15.00.
  2. Wypominki całoroczne można jeszcze składać w biurze parafialnym bądź w zakrystii.
  3. Ofiary składane do skarbonki przy żłóbku przeznaczone są dla dzieci z krajów misyjnych.