OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

(V Niedziela Zwykła – 06.02.2022.)

 

  1. Poświęcenie świec dzieci przygotowujących się do I komunii świętej dziś na Mszy św. o godz. 11.30.
  2. W ubiegłą niedzielę zakończyliśmy tzw. Msze św. Kolędowe. Serdecznie dziękujemy za Waszą obecność i szczere modlitwy w intencji swoich rodzin, a także wszystkich rodzin mieszkających na terenie naszej parafii. Bóg zapłać także za złożone z tej okazji ofiary i wpłaty na konto parafialne. Niech wzór Świętej Rodziny z Nazaretu będzie impulsem do podejmowania codziennego trudu budowania naszych rodzin na fundamencie wzajemnej miłości, w oparciu o Bożą obecność w naszym życiu osobistym.
  3. W piątek 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego. Z tej racji zostanie odprawiona Msza św. o godz. 10.00 w intencji wszystkich chorych, cierpiących i osób w podeszłym wieku z naszej parafii, a po Mszy św. nabożeństwo z błogosławieństwem nad chorymi na sposób lourdzki.
  4. Dziękujemy młodzieży z KSM-u i ks. Łukaszowi za rozebranie tegorocznego żłóbka.
  5. Ofiary składane do skarbonki przy żłóbku z przeznaczeniem dla dzieci z krajów misyjnych wyniosły 1223 zł. Ofiary zebrane w święto Ofiarowania Pańskiego z przeznaczeniem na wsparcie klasztoru Sióstr Karmelitanek Bosych w Łasinie wyniosły 1147 zł. W przyszłym tygodniu kolekta gospodarcza. Bóg zapłać za Waszą ofiarność.