DUSZPASTERSKIE
(Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki -01.01.2022)
1.Ofiary składane do skarbonki przy Żłóbku przeznaczone są dla dzieci z krajów misyjnych.
2.Dziś o godzinie 15.00 podczas tzw.Mszy św. Kolędowej będziemy się modlić za rodziny mieszkające przy ulicach:Pod Dębową Górą, Mazowiecka, Sobkowiaka, Dudojcia, Iwanowa, Brody, Bukiewicz, Łęgowskiego, Pałubickiego, Paszkowskiego, Wschodnia, Kanałowa, Kociewska, Wielki Rów, Kraińska, Stalowa, Ziemi Michałowskiej, Łokietka, Zaułek Dworcowy, Towarowa,
Mazurska, Fabryczna, Kałamarskiego, Rubinkowskiego, Olbrachta, Wojska Polskiego.
Zapraszamy i zachęcamy do wspólnej modlitwy za nasze rodziny, za rodziny naszej parafii.
3.W najbliższą niedzielę na Godzinę Miłosierdzia czyli 15.00 zapraszamy i zachęcamy do wspólnej modlitwy za nasze rodziny mieszkańców ulic: Przy Rynku Wełnianym, Czarnieckiego, Jagiellońska, Grudziądzka, Gregorkiewicza, Przy Kaszowniku.