DUSZPASTERSKIE
(II Niedziela po Bożym Narodzeniu-02.01.2022.)
1.W czwartek 6 stycznia przeżywać będziemy uroczystość Objawienia Pańskiego, zwaną w tradycji uroczystością Trzech Króli. Msze św. w naszym kościele z poświęceniem kredy, wody i kadzidła według porządku niedzielnego. Kolekta w tym dniu zbierana jest na całym świecie z przeznaczeniem na misje święte.
2.Ofiary składane do skarbonki przy Żłóbku przeznaczone są dla dzieci z krajówmisyjnych.
3.Dziś o godzinie 15.00 podczas tzw. Mszy św. Kolędowej będziemy się modlić za rodziny mieszkające przy ulicach: Przy Rynku Wełnianym, Czarnieckiego, Jagiellońska, Grudziądzka, Gregorkiewicza, Przy Kaszowniku. Zapraszamy i zachęcamy do wspólnej modlitwy za nasze rodziny.
4. W uroczystość Objawienia Pańskiego – 6 stycznia na Godzinę Miłosierdzia czyli 15.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy za nasze rodziny mieszkańców ulic: Jeśmanowicza, Sczanieckiego, Polnej oraz Podgórnej.
5.W biurze parafialnym bądź zakrystii można jeszcze składać wypominki roczne.
6. Za tydzień w II niedzielę miesiąca tradycyjnie kolekta gospodarcza.
7.Jak zapowiadaliśmy, dziś zbiórka do puszek na wsparcie Funduszu Obrony Życia.