(XI Niedziela Zwykła – 13.06.2021)

1. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.
  2. Dziś po Mszy św. wieczornej procesja fatimska.
  3. W sobotę 19 czerwca Pierwsza Komunia Święta dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 10 o godz.10.00, a ze Szkoły Podstawowej nr 6 o godz. 12.00. Spowiedź dzieci      i ich rodzin w piątek 18 czerwca od godz. 16.00.
  4. Spowiedź młodzieży do bierzmowania w piątek 18 czerwca o godz. 19.00.
  5. Spotkanie młodzieży do bierzmowania w przyszłą niedzielę 20 czerwca o godz. 19.15 w kościele.
  6. Bractwo św. Józefa zaprasza na modlitwę w intencjach rodzin naszej wspólnoty parafialnej w sobotę 19 czerwca na godz. 17.30.
  7. Z dniem 20 czerwca br. przestaje obowiązywać dyspensa od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej oraz w święta nakazane.
  8. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Toruńskiej zaprasza na XI Pieszą Pielgrzymkę śladami męczeństwa bł. księdza Jerzego Popiełuszki, która wyruszy 25 czerwca o godz. 11.00 z Górska. Więcej informacji na plakacie.
  9. Zachęcamy do czytania tygodnika „Niedziela”. W najnowszym numerze artykuły o Sercu Pana Jezusa, domu Maryi oraz misji specjalnej Matki Bożej. Dla mężczyzn polecamy artykuł pt. „Święty Józef to potrafił”. Natomiast w dodatku toruńskim możemy poznać aktualne wydarzenia z naszej diecezji.