(Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – 01.01.2023)

1. W piątek 6 stycznia przeżywać będziemy uroczystość Objawienia Pańskiego, zwaną w tradycji uroczystością Trzech Króli. Msze św. w naszym kościele z poświęceniem kredy, wody i kadzidła według porządku niedzielnego. Kolekta w tym dniu zbierana jest na całym świecie z przeznaczeniem na misje święte. Nie obowiązuje post piątkowy.
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź św. w pierwszy piątek podczas Mszy św.
  3. Ofiary składane do skarbonki przy Żłóbku przeznaczone są dla dzieci z krajów misyjnych.
  4. Ofiary z drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia z przeznaczeniem na wsparcie parafii, które budują swoje świątynie wyniosły 3 648 zł.
  5. W przyszłą niedzielę – drugą miesiąca – kolekta gospodarcza.
  6. Z racji kolęd biuro parafialne czynne jest tylko w godzinach rannych. W sprawach pilnych można kontaktować się telefonicznie z kapłanem dyżurującym.