(V Niedziela Wielkiego Postu – 03.04.2022)

1. 1. Dziś rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Dawid Urbaniak. Msze święte z naukami rekolekcyjnymi w poniedziałek i wtorek o godzinie 7.00, 10.00 i 18.00. W poniedziałek i wtorek kolekta przeznaczona dla Księdza Rekolekcjonisty.
  2. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym dziś o godz. 17.00, natomiast w każdy piątek w okresie Wielkiego Postu odprawiamy nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Dzieci zapraszamy na godzinę 17.00, a dorosłych i młodzież po Mszy św. o godz. 18.00.
  3. Spowiedź Wielkopostna w najbliższą sobotę 9 kwietnia w godz. od 15.00 do 18.00.
  4. Za tydzień Niedziela Palmowa i rozpoczyna się Wielki Tydzień. Obrzęd poświęcenia palm podczas każdej Mszy św. Procesja z palmami podczas Mszy św. o godz. 11.30.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dla rodziców i dzieci, które w tym roku przygotowują się do I Komunii Świętej.
  6. Podobnie jak w ubiegłych latach w kaplicy Matki Bożej wystawiona jest skarbonka, do której można składać ofiary przeznaczone na kwiaty do dekoracji Grobu Pańskiego.
  7. W przyszłym tygodniu kolekta gospodarcza.