(II Niedziela Zwykła – 16.01.2022.)

1. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza dziś o godzinie 16.30 na „Nabożeństwo przy Żłóbku”.
  2. Bractwo św. Józefa zaprasza na modlitwę w intencjach rodzin naszej wspólnoty parafialnej w środę o godz. 17.30.
  3. Ofiary składane do skarbonki przy żłóbku przeznaczone są dla dzieci z krajów misyjnych.
  4. Dziś o godzinie 00 podczas tzw. Mszy św. Kolędowej będziemy modlić się za rodziny mieszkające przy ulicach: Bażyńskich i Chrobrego. Zapraszamy i zachęcamy do wspólnej modlitwy za nasze rodziny.
  5. W przyszłą niedzielę 23 stycznia na Godzinę Miłosierdzia czyli 00 zapraszamy do wspólnej modlitwy mieszkańców ulic: Łąkowej, Staszica i Kościuszki.
  6. Dziękujemy za ofiary złożone przed tygodniem na kolektę gospodarczą oraz za wpłaty na konto parafialne.