OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

(V Niedziela Zwykła – 05.02.2023.)

 

  1. 1. W przyszłą niedzielę 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego. Z tej racji na Sumie Parafialnej w sposób szczególny będziemy modlić się w intencji wszystkich chorych, cierpiących i osób w podeszłym wieku z naszej parafii, a po Mszy św. nabożeństwo z błogosławieństwem nad chorymi na sposób lourdzki.
  2. Zakończyliśmy prace związane z modernizacją oświetlenia w naszej świątyni, jak również z naprawą organów piszczałkowych w kościele. Prace te zostały już zapłacone i nie mamy z tego tytułu żadnych zobowiązań. Pozostał jeszcze etap strojenia organów, ale te prace mogą być wykonane w odpowiednich warunkach temperaturowych. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli te prace finansowo składając ofiary z okazji wypominek, opłatka i kolędy, a także składając dodatkowe ofiary z przeznaczeniem na te konkretne cele. Niech Pan Bóg wynagrodzi waszą ofiarność i troskę o kościół parafialny.
  3. Bóg zapłać za ofiary składane do skarbonki przy żłóbku z przeznaczeniem dla dzieci z krajów misyjnych oraz za ofiary zebrane w święto Ofiarowania Pańskiego z przeznaczeniem na wsparcie klasztoru Sióstr Karmelitanek Bosych w Łasinie. W przyszłym tygodniu kolekta gospodarcza. Bóg zapłać za Waszą ofiarność.