(XXVII Niedziela Zwykła – 08.10.2023)

1. W październiku nabożeństwa różańcowe odprawiamy dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, a dla dorosłych po Mszach o godz. 7.00. i 18.00.
  2. Informujemy, że można dokonywać rezerwacji terminów intencji Mszy św. na przyszły 2023 rok.
  3. W piątek 13 dzień miesiąca. Zapraszamy na ostatnią w tym roku procesję fatimską połączoną z nabożeństwem różańcowym.
  4. Jak słyszeliśmy w przyszłą niedzielę będziemy przeżywać XXIII Dzień Papieski. Pamiętajmy, że budujemy w ten sposób żywy pomnik Świętego Jana Pawła II składając ofiary do puszek z przeznaczeniem na pomoc w nauce dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.
  5. Na stolikach pod chórem wyłożony jest Biuletyn parafialny zawierający tekst dokumentu Rady ds. Społecznych Episkopatu Polski –Vademecum Wyborcze Katolika. Proszę o zabranie biuletynu do domu i zapoznanie się z tym dokumentem.
  6. Serdecznie dziękujemy Panu Tomaszowi Curyło, właścicielowi żwirowni w Kamionkach, za bezpłatne usunięcie drzewa, które stanowiło zagrożenie dla pieszych korzystających z chodnika przy skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Wojska Polskiego.