(XXIV Niedziela Zwykła – 17.09.2023)

1. Jutro Święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski. Polecajmy w swoich modlitwach jego wstawiennictwu szczególnie dzieci i młodzież oraz dobro naszej Ojczyzny.
  2. We wtorek o godz. 17.30 nabożeństwo do św. Józefa w intencji rodzin naszej parafii, natomiast po Mszy św. spotkanie formacyjne dla członków Bractwa.
  3. W czwartek 21 września rozpoczynamy w naszej parafii coroczną wieczystą adorację. Rozpocznie się ona po wieczornej Mszy św. i trwać będzie do godziny 24, a następnie będzie kontynuowana w piątek od godziny 8.00 do godz. 18.00. Zapraszamy wszystkich parafian do czynnego udziału. Adoracja będzie wyglądała wg następującego schematu:… Szczegółowy plan adoracji umieszczony jest także w gablotach i na stronie internetowej.
  4. Młodzież z naszej parafii, która rozpoczęła naukę w szkołach ponadpodstawowych zachęcamy do rozpoczęcia bezpośredniego przygotowania do sakramentu bierzmowania. W tym celu prosimy o kontakt z ks. Łukaszem.
  5. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na kolektę gospodarczą.