(XXIII Niedziela Zwykła – 10.09.2023)

1. Zebranie dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej oraz ich rodziców odbędzie się w dziś po Mszy świętej o godz. 11.30.
  2. W środę 13 września – zapraszamy po Mszy św. wieczornej na kolejną procesję fatimską.
  3. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na spotkanie w sobotę 16 września o godz.16.30.
  4. Młodzież i dorosłych chcących przyjąć Sakrament Bierzmowania prosimy o kontakt z księdzem Łukaszem.
  5. Za tydzień kolekta na funkcjonowanie Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu. Pamiętajmy, że seminarium nie otrzymuje żadnych zewnętrznych dotacji i utrzymuje się wyłącznie z naszych ofiar.
  6. Szkoła Podstawowa Nr 10 w Toruniu oraz Fundacja „Zaczarowane Okulary” zapraszają na Wielki Festyn Rodzinny, który odbędzie się w najbliższą sobotę 16 września w godz. 12.00-17.00 na terenie Szkoły przy ul. Bażyńskich 30/36. Patronat merytoryczny objął: p. Łukasz Walkusz Wiceprzewodniczący Rady Miasta Torunia, natomiast Patronatem honorowym zaszczycili: Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego p. Piotr Całbecki i Prezydent Miasta Torunia p. Michał Zaleski.
  7. Zachęcamy do czytania Tygodnika Niedziela.