(XXV Niedziela Zwykła – 19.09.2021)

1. Dziś o godz. 17.30 nabożeństwo do św. Józefa w intencji rodzin naszej parafii, natomiast po Mszy św. spotkanie formacyjne dla członków Bractwa.
  2. We wtorek 21 września rozpoczynamy w naszej parafii wieczystą adorację. Rozpocznie się ona po wieczornej Mszy św., a zakończy się w środę o godz. 18.00. Zapraszamy wszystkich parafian do czynnego udziału. Adoracja będzie wyglądała wg następującego schematu:… Szczegółowy plan adoracji umieszczony jest także w gablotach i na stronie internetowej.
  3. Spotkanie dla rodziców i dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii Świętej odbędzie się 26 września – tj. w przyszłą niedzielę – po Mszy św. o godzinie 11.30 w naszym kościele.
  4. Młodzież z naszej parafii, która rozpoczęła naukę w szkołach ponadpodstawowych i otrzymała indeksy zachęcamy do rozpoczęcia bezpośredniego przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  5. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na kolektę gospodarczą.
  6. Za tydzień zbiórka do puszek na działa miłosierdzia prowadzone przez Caritas naszej diecezji.