1. Rozpoczęliśmy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które prowadzi ks. Andrzej Jankowski. Nauki rekolekcyjne w poniedziałek i wtorek o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Serdecznie zapraszamy do udziału w rekolekcjach.
  2. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. W niedziele o godz. 17.00 odprawiamy Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a w piątki Drogę Krzyżową – dla dzieci o godz. 17.00, dla dorosłych po Mszy św. o godz. 18.00 a dla młodzieży o godz.19.30.
  3. Za tydzień Niedziela Palmowa i rozpoczyna się Wielki Tydzień. Obrzęd poświęcenia palm podczas każdej Mszy św. Procesja z palmami podczas mszy św. o godz. 11.30.
  4. Dziękujemy za ofiary złożonej przed tygodniem na kolektę inwestycyjno ?remontową.
  5. Spowiedź Wielkopostna z udziałem kapłanów z dekanatu w najbliższą sobotę 24 marca w godz. od 15.00 do 18.00. Kartki do spowiedzi wyłożone są na stoliku pod chórem.
  6. Podobnie jak w ubiegłych latach w kaplicy Matki Bożej wystawiona jest skarbonka, do której można wrzucać ofiary przeznaczone na kwiaty do dekoracji Grobu Pańskiego.
  7. Zachęcamy do włączenia się w akcję ?jałmużna wielkopostna?. Skarbonki wyłożone są na stolikach pod chórem.
  8. Dziękujemy wszystkim za tak liczny udział w Drodze Krzyżowej ulicami naszej parafii. Informujemy, że w najbliższy piątek odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami starego miasta. Początek o godz. 17.00 w kościele garnizonowym, a zakończenie w toruńskiej Katedrze
  9. W ostatnim czasie odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

+ Krystyna Kwiatkowska, l. 77, zam. przy Sczanieckiego

+ Danuta Drobysz, l. 88, zam. przy Stalowej