1. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.00.
  2. Przez cały okres Wielkiego Postu w piątki odprawiamy Drogę Krzyżową. Dzieci zapraszamy na godzinę 17.00, dorosłych po Mszy św. o godz. 18.00, a młodzież na 19.30.
  3. Kartki do spowiedzi wielkanocnej będą wyłożone na stoliku z tyłu Kościoła od przyszłej niedzieli.
  4. Dziś o godz. 16.15  spotkanie formacyjne dla członków Żywego Różańca.
  5. Jutro o godz. 17.30 nabożeństwo do św. Józefa w intencji rodzin naszej parafii. Po Mszy św. spotkanie formacyjne dla członków Bractwa.
  6. W przyszłą niedzielę obchodzimy w całym Kościele dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami ?AD GENTES?. Z tej racji po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc polskim misjonarzom. 2040 misjonarzy z Polski pracuje w 97 krajach. Misjonarze jako świadkowie miłosierdzia ofiarnie posługują chorym, pocieszają strapionych, karmią głodnych, zaradzają wielu potrzebom sierot, wdów, starców i niepełnosprawnych. Są solidarni z tymi, których wyklucza współczesny świat.
  7. Dziękujemy za ofiary złożone przed tygodniem na kolektę inwestycyjno ? remontową.
  8. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej, polecamy zwłaszcza tygodnik Niedziela.