(XXVI Niedziela Zwykła – 01.10.2023)

1. W październiku nabożeństwa różańcowe odprawiamy dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, a dla dorosłych po Mszach o godz. 7.00. i 18.00.
  2. Zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania na pierwsze spotkanie, które odbędzie się jutro – 2 października o godz.19.00 w naszym kościele. Wcześniej zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.
  3. W środę 4 października przypada 37 rocznica sakry Biskupa Seniora Andrzeja Suskiego, a także rocznica urodzin Biskupa Pomocniczego Józefa Szamockiego. Pamiętajmy w swoich modlitwach o naszych Księżach Biskupach.
  4. Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza 4 października, we wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, do udziału o godzinie 18.00 w Mszy św.
  5. Spotkanie dla kandydatów na ministranta i ministrantów wraz z rodzicami odbędzie się w piątek o godz. 19.00 w salce parafialnej.
  6. Od października rozpoczynamy spotkania Wspólnoty Młodzieżowej KSM. Osoby chętne, które chcą dołączyć do wspólnoty zapraszamy w najbliższą sobotę o godz. 19.00 do salki parafialnej.
  7. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 16.00.
  8. Informujemy, że można dokonywać rezerwacji terminów intencji Mszy św. na przyszły – 2024 rok.
  9. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza w naszej parafii.