OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

(XXVI Niedziela Zwykła – 26.09.2021)

 

  1. W najbliższą sobotę 2 października będziemy obchodzić w naszej Parafii Diecezjalne Dziękczynienie za beatyfikację Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wyznaczenie naszej świątyni na miejsce diecezjalnego dziękczynienia to wyjątkowe wyróżnienie i zobowiązanie. Nie może nas jako gospodarzy zabraknąć na tej uroczystości. Zapraszam wszystkich Parafian na godzinę 14.30 do naszego kościoła. Najpierw dk. prof. Waldemar Rozynkowski przybliży nam postać Błogosławionego Kardynała Wyszyńskiego, a w godzinie miłosierdzia o 15-tej rozpocznie się Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Toruńskiego. Jeszcze raz wszystkich parafian i grupy modlitewne naszej Parafii zapraszam.
  2. Spotkanie dla rodziców i dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii Świętej odbędzie się dziś po Mszy św. o godzinie 11.30 w naszym kościele.
  3. Młodzież z naszej parafii, która rozpoczęła naukę w szkołach ponadpodstawowych i otrzymała indeksy zachęcamy do rozpoczęcia bezpośredniego przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  4. Serdecznie dziękujemy Parafianom, którzy wzięli czynny udział w Wieczystej Adoracji, która miała miejsce we wtorek i środę.
  5. W piątek rozpoczniemy miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, a dla dorosłych po Mszach o godz. 7.00. i 18.00.
  6. W tym tygodniu przypadają I piątek i I sobota miesiąca. Okazja do Spowiedzi św. w piątek od godz. 16.00 do 18.00.
  7. Za tydzień 3 października na Mszę św. o godz. 11.30 w sposób szczególny zapraszamy dzieci, które przed rokiem przystąpiły do I Komunii świętej. Okazja do Spowiedzi św. dla dzieci oraz ich rodziców w piątek od godz. 16.00.
  8. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na utrzymanie WSD w Toruniu.
  9. Dziś zbiórka do puszek na dzieła miłosierdzia prowadzone przez Caritas naszej diecezji.