(XVIII Niedziela Zwykła – 01.08.2021)

1. Z okazji wspomnienia św. Krzysztofa w ubiegłą niedzielę zebrano ofiary z przeznaczeniem są na środki transportu dla misjonarzy w kwocie 402 zł. Dziękujemy za ten dar serca.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek dla poszkodowanych przez ulewy i nawałnice.
  3. W najbliższy wtorek 3 sierpnia około godziny 17 – tej przybędą do naszej parafii pielgrzymi ze Starogardu Gdańskiego.
  4. Od 4 do 12 sierpnia trwać będzie piesza pielgrzymka z Torunia na Jasną Górę. Naszych parafian zapraszamy do Grupy Białej.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17.00.
  6. Udało się przywrócić dawną świetność figurze Matki Bożej w naszej parafialnej grocie. Dziękuję panom ze wspólnoty „Wojownicy Maryi” i „Rycerstwa Niepokalanej” za wykonanie prac renowacyjnych.
  7. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza.