(14. 01. 2018 r.)

1. Informujemy, że w miesiącu styczniu z racji kolęd biuro parafialne czynne jest tylko w godzinach porannych. W sprawach pilnych można kontaktować się telefonicznie z kapłanem dyżurującym.
  2. Bractwo św. Józefa zaprasza na modlitwę w int. rodzin w piątek o godz. 17.30.
  3. W sobotę o godz. 9.00 kolejne spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  4. Grupy wsparcia Dwunastu Kroków zapraszają serdecznie na mityngi. Zapraszamy kobiety i mężczyzn do osobnych grup we wtorki o godz. 18.00 w salce na plebanii.
  5. Trwają wizyty duszpasterskie w naszej parafii. Program kolęd zamieszczony jest na tablicy ogłoszeń w kruchtach Kościoła oraz na stronie internetowej parafii. Ofiary składane podczas kolędy przeznaczone będą w tym roku na boczne schody do Kościoła i podjazd dla osób niepełnosprawnych.
  6. W ostatnim czasie odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

+ śp. Marian Czachowski l.64 zam. Przy Paszkowskiego

+ śp. Lidia Wiśniewska, l. 61 zam. Przy Bażyńskich

+ śp. Marek Guźdź l. 61 zam. przy Sczanieckiego

+ śp. Wiesław Kadatz l. 46 zam. przy Kościuszki

+ śp. Andrzej Weber l. 52 zam. przy Wojska Polskiego ? jego pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 10.00.